25-lecie firmy CNC JURCZAK

25-lecie firmy CNC JURCZAK

Uroczysta gala.

Czerwiec 2023r. to dla nas szczególny czas. To właśnie teraz obchodziliśmy 25-lecie istnienia firmy. Ze skromnych początków i małego zakładu powstała firma stabilna, godna zaufania i z pewną pozycją rynkową. Z tej okazji 3 czerwca w Hotelu Oławian w Oławie odbyła się uroczysta gala.

Wśród zaproszonych gości znaleźli się m. in. Wojewoda Dolnośląski – Pan Bogusław Szpytma, jego magnificencja ks. prof. Andrzej Tomko, jego magnificencja ks. prof. Stanisław Dziekoński, Minister Błażej Spychalski, polski przedsiębiorca, wydawca i działacz polityczny Pan Józef Białek, przedstawiciele samorządu powiatu oławskiego: Starosta oławski Pan Zdzisław Brezdeń i Wicestarosta oławski Pan Witold Niemirowski a także delegacja z Ekwadoru. Wśród zaproszonych gości nie zabrakło także pracowników, właścicieli i dyrektorów firm współpracujących z CNC Jurczak, partnerów biznesowych, klientów oraz przyjaciół i rodziny.

25-lecie firmy CNC JURCZAK

Galę otworzyła mowa powitalna Prezesa Zarządu CNC Jurczak – Pana Jacka Jurczaka, który podziękował gościom za ich obecność a także owocne lata współpracy, wsparcie, dobre rady i inspiracje.

Sukces firmy nie byłby możliwy bez wszystkich zgromadzonych na sali osób, a także tych osób, które nie mogły osobiście uczestniczyć w obchodach ćwierćwiecza firmyZdobyte na przestrzeni lat wiedza i doświadczenie sprawiły, że firma CNC Jurczak pewnie i skutecznie funkcjonuje na rynku, nadal się rozwija, stale tworzy i kreuje nowe trendy.

Prezes podkreślił jak wielką rolę odegrały osoby mu przychylne z najbliższego otoczenia i rodzina, zwłaszcza rodzice i brat. Dzięki ich wierze i wsparciu podążał drogą do sukcesu i pomimo trudności nigdy się nie poddawał. Przeciwności i komplikacje stawały się jego siłą napędową do dalszych działań. Wraz z całym zespołem towarzyszących mu ludzi stworzyli firmę niezłomną i odporną na wszelkie wstrząsy i kryzysy.

Po Prezesie CNC Jurczak głos zabrał Wojewoda Dolnośląski – Pan Bogusław Szpytma. Wojewoda podkreślił, że najważniejsza zasada to budować przyszłość, wykorzystywać czas, maksymalnie realizować cel i realizować pasję. Podkreślił, że właśnie tak powinna się budować gospodarka i siła Polski a dzięki takim firmom jak CNC Jurczak – Polska ma szansę stać się tygrysem Europy.

Następnie głos zabrał jego magnificencja ks. prof. Andrzej Tomko. Podkreślił, że firma powstała z miłości Prezesa do człowieka, rodziny, kościoła i świata, by dobro tego świata powiększać. Podkreślił rolę rodziców Prezesa, którzy dali życie tak wyjątkowemu człowiekowi i który dzięki temu mógł stworzyć tak wielkie dzieło.

W dalszej kolejności wystąpił Minister Błażej Spychalski. Wyraził swoje uznanie dla całej firmy i oznajmił, że Prezes stworzył coś wielkiego, namacalnego, od zera stworzył firmę, która stała się tak dobrze działającym lokalnym przedsiębiorstwem. Stworzył coś co jest kwintesencją polskiej gospodarki i dzisiaj dzięki ludziom takim jak Prezes, Polska rozwija się dynamicznie i ma szansę stać się Tygrysem nie tylko Europy ale i świata.

Mowę wygłosił również Starosta powiatu oławskiego Pan Zdzisław Brezdeń. Ten czas 25 lat działalności firmy określił jako czas innowacyjnej i zrównoważonej działalności oraz dynamicznego rozwoju. Życzył udanych kontraktów w kolejnych latach, znakomitych przedsięwzięć i sukcesów. Aby przyszłe decyzje biznesowe wzmacniały pozycję firmy na rynku i umożliwiały jej dalszy rozwój w branży, z korzyścią dla Pracowników oraz społeczności lokalnej ziemi oławskiej.

Po zakończonych przemowach wszyscy zasiedli do uroczystej kolacji i rozpoczęli celebrację tego niezwykłego wydarzenia. Na scenie na żywo wystąpił zespół PanMajster Cover Band słynący z udziału w wielu radiowych i telewizyjnych programów muzycznych a także z większości polskich festiwali. Nie zabrakło również innych atrakcji dla gości m. in. zachwycającego pokazu iluzjonisty Tomasza Grochoła oraz porywającego show tanecznego w wykonaniu pięknych i uzdolnionych tancerek z zespołu Maraquja. Wszyscy w wyśmienitych humorach bawili się do białego rana.

Tego wieczoru każdy mógł najeść się do syta i zaspokoić swoje pragnienie a także skosztować efektownego i pysznego Tortu Jubileuszowego wykonanego przez strzegącą wieloletniej tradycji cukiernictwa – Cukiernię Tortissima Kopalina.

Celebracja Srebrnego Jubileuszu naszej firmy była wyrazem uznania i wdzięczności dla wszystkich tych, którzy na przestrzeni lat przyczynili się do rozwoju firmy CNC Jurczak oddając jej swój czas, zaangażowanie i serce.

Ten wieczór z pewnością na stałe pozostanie w naszej pamięci.

W imieniu Zarządu Spółki raz jeszcze serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy byli z nami w ten wyjątkowy wieczór. Był to dla nas ogromny zaszczyt i przyjemność gościć tak wiele bliskich nam osób.

Zapewniamy Was, że nie zamierzamy zwalniać tempa, mamy jeszcze wiele energii by nadal realizować swoje i Wasze pomysły, które ulepszą nie tylko nasz rodzimy rynek.

U nas wszystko jest możliwe i na przestrzeni kolejnych lat jeszcze nie raz Was zaskoczymy.