Systemy szalunkowe i konstrukcje stalowe

Szalunki i konstrukcje stalowe

CNC JURCZAK dostarcza swoim klientom nowoczesne i bezpieczne systemy szalunkowe oraz konstrukcje stalowe pod szalunki, przeznaczone do formowania typowych jaki i nietypowych elementów konstrukcyjnych obiektów budowlanych m.in. właśnie tuneli.

Jednocześnie firma doskonali swój program produkcyjno-technologiczny oraz wprowadza innowacje, aby móc na bieżąco, sprostać zarówno indywidualnym oczekiwaniom klientów jak i wyzwaniom związanym z coraz to bardziej rosnącymi potrzebami szeroko pojętego rynku budowlanego, przemysłu czy energetyki.

Produkty CNC JURCZAK znane są z trwałości użytkowej, którą zapewniają między innymi przemyślane rozwiązania konstrukcyjne jak i solidna technologia cynkowania ogniowego, co przy umiejętnym korzystaniu ze sprzętu oraz właściwej konserwacji daje możliwość wieloletniego użytkowania oraz satysfakcji z mądrze ulokowanej inwestycji.

Projektowanie i program produkcyjny CNC JURCZAK, przebiega zgodnie z procedurami Systemu Zarządzania Jakością pozostający w zgodzie z normami ISO 9001:2015, który to zapewnia tryb postępowania na każdym etapie, począwszy od fazy projektowania, odpowiedniej gospodarki materiałowej i zaopatrzenia, poprzez produkcję, kontrolę jakości i logistykę, aż do przekazania produktu do rąk klienta.

Szalunki systemowe i konstrukcje stalowe

Innowacyjne i ekonomiczne rozwiązania w dziedzinie systemów szalunkowych i konstrukcji stalowych

Zalety i zastosowanie

  • nowoczesne i bezpieczne systemy szalunkowe
  • przemyślane rozwiązania konstrukcyjne
  • możliwość wieloletniego użytkowania
  • zastosowanie m.in. do budowy tuneli
  • projektowanie oraz wykonanie konstrukcji według warunków projektu i potrzeb klienta